Auna V-20 DAB

Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner

Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner od dodávateľa s výbornou povesťou Auna je u nás teraz k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu. Nemusíte hľadať ďalej, výrobok je naozaj kvalitný a za dobrú cenu. Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner - nakúpite u nás teraz za 99.90 €

99.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

V-20 od auny je multifunkčný stereo systém, ktorý vďaka priestorovo úspornému plochému dizajnu a odnímateľnému stojanu sa optimálne hodí na nástennú montáž, pričom ponúka rôzne možnosti prehrávania na hudobné osvieženie všedného dňa.Zariadenie disponuje okrem možnosti spárovania so zariadeniami podporujúcimi bluetooth, aj NFC konektivitu, pričom zariadenie stačí len priložiť k NFC senzoru. Pod plochou prednou stranou sa skrýva CD prehrávač s motorizovaným otváraním krytu na vloženie disku. Popri bežných možnostiach ponúka V-20 DAB ďalšie funkcie, ako napr. programovateľné poradie skladieb, funkcia opakovania ako aj náhodné prehrávanie.Vertikálny stereo systém Auna V-20 DAB prijíma okrem analógových signálov z FM frekvenčného pásma aj digitálne DAB+ stanice, ktoré na základe skúseností ponúkajú lepšiu kvalitu príjmu a viac staníc. Vďaka USB portu je možné prehrávať aj prenosné audio súbory v MP3 formáte priamo z USB kľúča. Okrem toho môžete cez zadný AUX vstup pripojiť aj ďalšie audio príslušenstvo ako mobilné telefóny, hudobný prehrávač alebo aj počítač.Do úložnej pamäte rádia si uložíte najobľúbenejšie stanice, aby ste si stále mohli užívať nové rebríčkové hity bez prestávky. Dodatočné informácie - akými sú interpret, názov, album, žáner alebo aj správy - si môžete pritom úplne jednoducho overiť stlačením info tlačidla. Ten, kto si večer pred spaním chce vypočuť ešte nejakú hudbu, profituje z nastaviteľného sleep-timeru. Všetky funkcie je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládača.

 

Názov:
Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner
Výrobca:
SKU:
4260486159296

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
38298
produktov
687
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk