Auna V-20 DABvertikálne stereo zariadenie bluetooth NFC CD USB MP3 DAB+ strieborno-biela farba

Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner

Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner od spoľahlivého výrobcu Auna je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Nečakajte v radoch v kamenných obchodoch, nákup online vám ušetrí. Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner aktuálne za super cenu 102.90 €

102.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

V-20 od auny je multifunkčné micro stereo zariadenie, ktoré je vďaka priestorovo úspornému flat-dizajnu a odnímateľnému stojanu optimálne vhodné na nástennú montáž a pritom žongluje s najrôznejšími možnosťami prehrávania a formátmi, aby spríjemnil všedný deň ľúbeznými zvukmi. Zariadenie disponuje okrem možnosti spojenia sa so zariadeniami podporujúcimi bluetooth, aj NFC konektivitu pre intuitívne prepájanie pohybom na NFC senzore. Pod plochou prednou stranou sa skrýva CD prehrávač, ktorý sa stlačením tlačidla motorizovane otvorí, a tým umožňuje vloženie CD. Popri bežných možnostiach ponúka V-20 DAB ďalšie možnosti akými sú programovateľné poradie skladieb, funkcia opakovania ako aj náhodné prehrávanie. Auna V-20 DAB vertikálne stereo zariadenie prijíma okrem analógových signálov z FM frekvenčného pásma aj digitálne DAB+ stanice, ktoré na základe skúseností ponúkajú lepšiu kvalitu príjmu, a tak poskytujú viac staníc. Vďaka USB portu je možné prehrávať aj prenosné audio súbory v MP3 formáte priamo z USB kľúča. Okrem toho môžete cez AUX vstup nachádzajúci sa na zadnej strane pripojiť aj ďalšie audio príslušenstvo ako mobilné telefóny, hudobný prehrávač alebo aj počítač. Na úložnej pamäti rádia si uložíte najobľúbenejšie stanice, aby ste si stále mohli užívať nové rebríčkové hity bez prestávky. Dodatočné informácie akými sú interpret, názov, album, žáner alebo aj správy si môžete pritom úplne jednoducho overiť stlačením info tlačidla. Ten, kto si večer pred spaním chce vypočuť ešte nejakú hudbu, profituje z nastaviteľného sleep-timeru. Všetky funkcie je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania.

 

Názov:
Auna V-20 DAB, vertikálny stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner
Výrobca:
SKU:
4260486159272

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
38298
produktov
687
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk