Capital Sports Azura M3 Pro

Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny

Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny od spoločnosti so zárukou kvality Capital Sports môžete si ho u nás kúpiť len teraz za skvelú cenu. Nemusíte hľadať ďalej, tento produkt je špičkový. Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny - teraz kúpite za 186.90 €

186.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

S domácim trenažérom Capital Sports Azura M3 Pro už nič nestojí v ceste individuálnemu silovému tréningu. Toto multifunkčné, skladacie a komfortné zariadenie na zlepšovanie výkonu je priestorovo úsporným fitnes pomocníkom! Šliapanie do pedálov, tréning hornej časti tela, zdokonaľovanie pozície sedenia, sledovanie pulzu pri súčasnom používaní najnovších sérií a multimediálnych aplikácií - to všetko sľubuje jedine domáci trenažér Capital Sports Azura M3 Pro. Vďaka tichému a kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt pracuje X-Bike s certifikáciou EN95720 veľmi plynule a ticho. Ideálny odpor voči pedálom je regulovaný praktickým ovládacím kolieskom, ktoré možno nastaviť pomocou systému MagResist s magnetickým odporom v 8 úrovniach. S flexibilnými ťahadlami ponúka domáci trenažér Capital Sports Azura M3 Pro možnosť posilniť ramená a hornú časť tela, čo umožňuje tréning celého tela. Pomocou dvoch rôznych možností sedenia môže byť použité zariadenie Azura M3 Pro aj ako náročný X-Bike, a tiež ako silovo šetrnejší Relaxbike. Pohodlné držadlá sedadla na ľavej a pravej strane plochy sedadla poskytujú za každých okolností stabilnú podporu pri cvičeniach so zameraním na nohy a panvové svaly. V pohodlných držadlách je zabudovaný pulzný monitor, ktorý poskytuje tréningovému počítaču aktuálne dáta o pulzovej frekvencii, čo umožňuje efektívnu kontrolu výkonu. Multifunkčný bicykel má aj držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý po vybavení správnymi zariadeniami zaručuje okrem tréningu aj rozmanitú zábavu. Okrem toho rozoznáva kamera tabletu/smartfónu pohyby používateľa a umožňuje tak preskúmanie mnohých virtuálnych trás. Protišmykové pedále s nastaviteľnými popruhmi na nohy pomáhajú pri optimálnom prenose sily z chodidla na pedál, zatiaľ čo praktické transportné kolieska zaručujú flexibilné premiestnenie zariadenia. Zariadenie Azura M3 Pro sa dá aj zložiť a pohodlne uskladniť, čo mu dáva reputáciu ideálneho domáceho trenažéra s nízkymi priestorovými nárokmi. Jedno zariadenie na všetko: domáci trenažér Capital Sports Azura M3 Pro kombinuje všestranný tréning, najmodernejšiu fitnes technológiu a skvelú zábavu v jednom ohromujúcom zariadení.

 

Názov:
Capital Sports Azura M3 Pro, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny
SKU:
4060656106880
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
28493
produktov
687
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk