Capital Sports Evo Comfort

Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačná hmotnosť

Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačná hmotnosť od spoľahlivého výrobcu Capital Sports - produkt u nás môžete získať práve teraz za skvelú cenu. Nakupujte bezpečne online. Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačná hmotnosť aktuálne zrovna za 365.90 €

365.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Nová definícia tréningu! S líniou kardio bicyklov Capital Sports Evo získaš HiLevel fitnes technológiu priamo domov. Vďaka nej je kardio bicykel vhodný pre všetky tréningové nároky: či už pre motivovaných nováčikov, alebo športových nadšencov, ktorí potrebujú akciu aj vtedy, keď zhasnú svetlá v posilňovni.Vitajte pri domácom tréningu 21. storočia: vďaka integrácii aplikácie Kinomap získaš s kardio bicyklom Capital Sports Evo Comfort prístup k tisíckam kilometrov virtuálnych cyklotúr. Priamu spätnú väzbu pritom dostaneš cez bluetooth: pomocou aplikácie sú prenášané a vyhodnocované tvoje výkonnostné údaje ako rýchlosť, srdcová frekvencia alebo absolvovaná vzdialenosť. Tieto údaje dokonca priamo prispôsobujú virtuálnu jazdu s kamerou. Ak budeš pomaly šliapať do pedálov, budeš jazdiť pomaly aj vo virtuálnej jazde, a ak zrýchliš, video bude bežať tiež rýchlejšie. Ak ti to nestačí, môžeš sa zúčastniť mnohých udalostí pre viacerých hráčov: otestuj si kondíciu v priamom porovnaní s tisíckami ďalších cyklistov – pocity ako pri Tour de France bez opustenia vlastného bytu.Okrem multimediálnych tréningových možností presvedčí kardio bicykel Capital Sports Evo Comfort aj svojou veľmi kvalitnou technológiou: dopraj si vysokú úroveň tréningového pohodlia od začiatku do konca, pretože vďaka mimoriadne nízkemu nástupu môžeš pohodlne a bezpečne nasadať aj zosadať z bicykla. S extra vysokou hmotnosťou zotrvačníka až 15 kg ti zariadenie ponúka masívny tréningový odpor, ktorý si nastavíš podľa svojich vlastných požiadaviek! Systém MagResist reaguje v 32 úrovniach na takmer akúkoľvek tréningovú požiadavku. So štyrmi tréningovými programami pre začiatočníkov, pokročilých aj expertov je zariadenie okamžite naprogramované na začatie tréningu. Nudu na bicykli možno prekonať s integrovaným držiakom na tablet. Dajú sa tu perfektne umiestniť smartfóny, tablety alebo elektronické čítačky, ktoré sa dajú použiť buď pri využívaní aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo čítania počas tréningu. Integrovaný nabíjací USB port garantuje neprerušovaný tréning. Kto práve nemá k dispozícii smart zariadenie, môže sledovať svoje tréningové hodnoty na  magnetickom bicykli Capital Sports Evo Comfort celkom bežne prostredníctvom integrovaného tréningového počítača. Ten zobrazuje vďaka integrovaným ručným senzorom okrem prejdenej vzdialenosti, tréningového času a spotreby kalórií aj tvoju srdcovú frekvenciu. V neposlednom rade zaručuje mimoriadne tichý systém SilentBelt, že tvoj tréning nebude nikoho rušiť.Kardio tréning 21. storočia: domáci trenažér Capital Sports Evo Comfort robí z domáceho tréningu multimediálny zážitok.Upozornenie: Aplikácia Kinomap je voľne dostupná a môže byť používaná bezplatne. Niektoré funkcie sú však prístupné iba prostredníctvom online registrácie a môžu byť čiastočne spoplatnené.

 

Názov:
Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačná hmotnosť
SKU:
4060656232244

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
21964
produktov
387
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk