Prestigio ReVolt A6

Prestigio ReVolt A6

Prestigio ReVolt A6 od značky s dlhou tradíciou Prestigio je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Pridajte sa k radom spokojných zákazníkov. Prestigio ReVolt A6 - teraz kúpite od 72.90 €

72.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Bezdrôtová nabíjačka Prestigio ReVolt A6:V každej modernej rodine sa nachádza celý rad inteligentných zariadení, ktoré je potrebné čas od času (niekedy aj častejšie) dobíjať. Na tento účel vám poslúži štýlová bezdrôtová nabíjačka Prestigio ReVolt A6. Táto nabíjačka dokáže naraz nabíjať až 6 zariadení súčasne. K dispozícii budete mať štyri porty na rýchle nabíjanie. Využiť možno 2× USB-C s výkonom 20 W a podporou Power Delivery a aj ďalšie dva porty USB 2.0 s výkonom 18 W a podporou štandardu Quick Charge. Súčasťou balenia sú aj všetky potrebné káble na nabíjanie vašich zariadení. Na nabíjačke Prestigio ReVolt A6 nájdete aj plochu s bezdrôtovým 10 W nabíjacím rozhraním podporujúce QI štandard.Kľúčové vlastnosti bezdrôtovej nabíjačky Prestigio ReVolt A6Prestigio ReVolt A6 je nabíjačka 6 v 1, ktorá bude šetriť vaše cenné miestoTelo nabíjačky je vyrobené z čierneho kovu a sklaProstredníctvom nabíjačky Prestigio ReVolt A6 možno nabíjať až 6 zariadeníK dispozícii budete mať 2× USB-C porty (20 W, PD), 2× 2.0 USB (18 W, QC), nabíjaciu plochu pre Apple Watch a bezdrôtové nabíjacie rozhranie s podporou štandardu Qi a výkonom 10 WSúčasťou balenia sú všetky potrebné kábleS bezdrôtovou nabíjačkou na mobil Prestigio ReVolt A6 nabijete ľubovoľné zariadenieNa bezdrôtovej nabíjačke na mobil budete mať k dispozícii hneď 4 porty pre rýchle nabíjanie (2× 20 W USB-C a 2× 18 W USB 2.0 QC). K nabíjačke Prestigio ReVolt A6 získate aj potrebné káble pre dobíjanie vašich zariadení. Konkrétne ide o dva káble typ C/typ C a ďalšie dva káble typ C/USB. Jednoducho si tak nájdete a zvolíte kábel vhodný pre nabitie vášho zariadenia.Nabíjačka na mobil bez elektriny Prestigio ReVolt A6 dokáže nabíjať prostredníctvom bezdrôtovej technológieNa nabitie zariadení kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním využijete bezdrôtové rozhranie, ktoré disponuje 10 W nabíjacím výkonom. To ponúkne moderný štandard Qi. Súčasťou nabíjačky na mobil bez elektriny Prestigio ReVolt A6 je aj nabíjačka pre Apple Watch s 2,5 W dobíjacím výkonom.Bezdrôtová nabíjačka bude šetriť cenné miesto na vašom stoleNa nabíjanie rôznych zariadení sa zvyčajne musia používať rôzne nabíjačky, ktoré tak tvoria spleť káblov a zaberajú viac zásuviek. Použitím bezdrôtovej nabíjačky  Prestigio ReVolt A6 však budete môcť nabíjať vaše zariadenie všetky na jednom mieste a využijete iba jednu zásuvku.Na nabíjačke na telefón Prestigio ReVolt A6 oceníte jej elegantné vyhotovenieTelo nabíjačky na telefón Prestigio ReVolt A6 je vyrobené z čierneho kovu a tvrdeného skla. Zásluhou tohto elegantného vyhotovenia nebude nabíjačka nikde prekážať, ba práve naopak – Prestigio ReVolt A6 sa bude v interiéri skvele vynímať.

 

Názov:
Prestigio ReVolt A6
Výrobca:
SKU:
AF371118704

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
38298
produktov
687
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk