Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou

Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou

Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou od známej značky kvality Tado . Tovar u nás môžete získať za skvelú cenu. Kúpte si kvalitné výrobky online a ušetrite svoj čas. Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou - nakúpite u nás teraz za 123.90 €

123.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Termostatická hlavica Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou:S termostatickou hlavicou Tado° ušetríte na vykurovaníUšetrite náklady na vykurovanie s inteligentnou termostatickou hlavicou Tado° na vertikálnu inštaláciu. Toto riešenie je ideálne najmä, ak nemáte vlastný kotol a vykurovanie nemôžete riadiť centrálne. K riadeniu radiátorov využíva systém Tado ° predovšetkým polohu vášho mobilného telefónu a v kombinácii s pokročilým algoritmom riadenie teploty pomáha šetriť náklady. Ďalšou výhodou je, že kontrolu nad vykurovaním môžete mať kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete.Integrujte Tado° do inteligentnej domácnostiTermostatickú hlavicu môžete bez problémov integrovať do už existujúcej inteligentnej domácnosti a využívať všetky výhody ako napr. hlasové ovládanie. Hlavica Tado° si rozumie s Apple HomeKit, Google Home, Amazon Echo a IFTTT. Nevyhnutná je taktiež mobilná aplikácia pre Android a iOS zariadenia, ktorá umožňuje intuitívne prispôsobenie vykurovania vašim požiadavkám.Kľúčové vlastnosti termostatickej hlavice Tado° - Starter Kit V3 +Na vertikálnu inštaláciuVrátane Internet BridgeV balení sada adaptérov na ventilyAplikácia pre Android a iOS zariadeniaKompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon AlexaGeofencingAdaptácia podľa predpovede počasiaDetekcia otvoreného oknaJednoduchá inštaláciaInštalácia termostatickej hlavice sa skvele hodí do domácností, ktoré nemajú vlastný kotol alebo využívajú diaľkové vykurovanie. Použitie je veľmi jednoduché, stačí nahradiť vašu existujúcu hlavicu. Internet Bridge sa pripája k internetu pomocou routeru dodávaným káblom a hlavica s Internet Bridge spolukomunikujú pomocou rádiových frekvencií.Obsah baleniaInteligentná termostatická hlavica Tado°Internet BridgeUSB kábelEthernetový kábel2 × batérie AA6 adaptérovInteligentné hlavica Tado° je kompatibilná so všetkými štandardnými radiátormi, vrátane termostatických ventilov. Jednoducho vymeňte starú konvenčnú radiátorovú hlavicu.Neobmedzené možnosti ovládaniaNastavenie teploty je závislé od polohy vášho mobilného telefónu, teda keď nie ste doma, tak sa vykurovanie utlmí a v okamihu, keď dorazíte domov, sa opäť uvedie do bežného režimu. Teplotu si môžete nastaviť aj manuálne priamo na termostate.Mobilná aplikácia Tado°Okrem algoritmu na riadenie teploty využíva Tado° k efektívnemu vykurovaniu predpoveď počasia. V mobilnej aplikácii si môžete zobraziť rôzne štatistiky alebo už ušetrené prostriedky. Samozrejmosťou sú rôzne plány vykurovania a množstvo ďalších funkcií. Aplikácia vás tiež upozorní na prípadný problém vo vykurovacej sústave.

 

Názov:
Tado Smart Radiator Thermostat – Starter Kit V3+ s vertikálnou inštaláciou
Výrobca:
SKU:
AF371123372

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Ib-elektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Vyberte si z obrovského množstva elektra na. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry na Ib-elektro.sk. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
21876
produktov
385
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ib-elektro.sk